rnp
LV RU

RNP pagarinājis rēķinu apmaksas termiņu

03.04.2012
RNP pagarinājis rēķinu apmaksas termiņu
Foto: F64

Tā kā martā SIA „Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) klientiem bija jāizsūta gan kārtējie rēķini par apsaimniekošanu un komunālajiem pakalpojumiem, gan arī atsevišķi rēķini par zemes nomu, daļa iedzīvotāju rēķinus ir saņēmuši vēlāk. RNP atvainojas par sagādātajām neērtībām ikvienam klientam, kā arī ir pagarinājis aizkavēto rēķinu apmaksas termiņu. Apmaksas termiņš ir norādīts uz rēķina.


Ņemot vērā daudzos klientu jautājumus par marta rēķinā norādīto siltumenerģijas patēriņu, RNP skaidro, ka marta rēķinos norādītā maksa par patērēto siltumenerģiju ir dzīvokļa faktiski patērētā siltumenerģija februārī. Informācija par pakalpojuma periodu ir norādīta rēķinā virs konkrētā pakalpojuma. Siltumenerģijas aprēķins par martā patērēto siltumu būs norādīts aprīļa rēķinā.


Plānots, ka no 10. aprīļa darbu sāks RNP vortāls: www.e-parvaldnieks.lv, kurā pēc reģistrēšanās bez maksas tiks nodrošināta iespēja elektroniski nodot skaitītāju rādījumus, iepazīties ar mājas tāmi, saņemt elektronisku rēķinu. Tuvāko mēnešu laikā klienti varēs ar iesniegumu vērsties RNP elektroniski un maksimāli īsā laikā elektroniski arī saņemt izsmeļošu atbildi. Elektroniski tiks nodrošināta arī piekļuve kopsapulču protokoliem, remontdarbu tāmēm un citai ar dzīvojamās mājas pārvaldīšanu saistītai informācijai.

 

Tā kā ir radīta virkne portālu ar līdzīgiem nosaukumiem, RNP aicina jaunajam vortālam pieslēgties no RNP interneta vietnes: www.rnparvaldnieks.lv.

 

RNP arī aicina tos klientus, kuri rēķinus saņēma elektroniski, bet marta rēķinus nav saņēmuši šādā formātā, elektroniski ar e-pasta starpniecību vērsties savā apkalpojošajā iecirknī.

 

Iecirkņa „Centrs" e-pasts: centrs@rnparvaldnieks.lv 
Iecirkņa „Daugava" e-pasts: daugava@rnparvaldnieks.lv 
Iecirkņa „Jugla" e-pasts: jugla@rnparvaldnieks.lv 
Iecirkņa „ Pļavnieki" e-pasts: plavnieki@rnparvaldnieks.lv 
Iecirkņa „Purvciems" e-pasts: purvciems@rnparvaldnieks.lv 
Iecirkņa „Kurzeme" e-pasts: kurzeme@rnparvaldnieks.lv 
Iecirkņa „Sarkandaugava" e-pasts: sarkandaugava@rnparvaldnieks.lv 
Iecirkņa „Valdemārs" e-pasts: valdemars@rnparvaldnieks.lv 
Iecirkņa „Vecmīlgrāvis" e-pasts: vecmilgravis@rnparvaldnieks.lv 
Iecirkņa „Zemgale" e-pasts: zemgale@rnparvaldnieks.lv

 

Jaunākie raksti

Pakalpojumu piegādes pārtraukumi

07.04.2020 (9.30) (Līdz avārijas darbu pabeigšanai)
Aukstā ūdens padeves pārtarukums
Ieriķu iela 66- 6.k/t
07.04.2020 (12.00) līdz 07.04.2020 (13.00)
Elektroenerģijas padeves pārtraukums
Tērbatas iela 66,
07.04.2020 (11.00) līdz 07.04.2020 (16.00)
Ūdens padeves pārtraukums
Admirāļu iela 18,20,21,22,23,25; Lielā iela 59